Prekrytie ľadovej plochy

Prekrytie ľadovej plochy

Prekrytie ľadovej plochy

Charakteristika a popis

Systém prekrytia ľadovej plochy je určený pre zimné štadióny a iné športové haly s ľadovou plochou umožňujúci jej multifunkčné využitie. Kompaktný povrch s kvalitnou izoláciou umožňuje využívať ľadovú plochu ku športovým, spoločenským a komerčným účelom.

Základné informácie:

Zámkový systém „PUZZLE“ zabezpečuje pevné spojenie jednotlivých dosiek do kompaktnej plochy, ktorá dosahuje vynikajúce hodnoty odolnosti v tlaku.

1 ks dosky má rozmer 1760 x 1170 x 38 mm, plocha 2,03 m2, hmotnosť 13 kg a je zložený z dvoch vrstiev.

- vrchnú rovinu tvorí tepelne formovaná ABS doska o hrúbke 3 mm, ktorá zabezpečuje pevný kompaktný povrch vybavený špeciálnym dezénom proti šmyku a protipožiarnou vrstvou. Výhody: pevný, pružný, odolný vysokej záťaži, špeciálna dezénová protišmyková vrstva – farbu a dezén je možné vybrať zo vzorkovníku.

- spodné izolačné panely sú skladané po troch vedľa seba, pričom horná krycia doska je s nimi spojená pevnými plastovými skrutkami. Výhody: výborné izolačné vlastnosti, tvarovo nemenný, neabsorbuje vlhkosť a neprilepí sa k ľadovej ploche, perfektne absorbuje kinetickú energiu, 100 % recyklovateľný.

Izolácia:

Výborné izolačné vlastnosti materiálu zaručujú optimálnu teplotu na povrchu, účinne tepelne izolujú prekrytú ľadovú plochu a tým znižujú celkové náklady na prevádzku haly.