Profil spoločnosti B.R.A. Company s.r.o.

Spoločnosť B.R.A. Company s.r.o. sa zaoberá dodávkou a montážou kompletného technologického vybavenia zimných štadiónov, vrátane technológie chladenia s ekologickým chladivom, pričom klientom poskytujeme komplexné služby od projektu, cez dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis, ako aj diaľkovú správu technológií. Ďalej sa zaoberáme dodávkou a montážou  mobilných klzísk, rôznych typov športových povrchov  vrátane technického poradenstva a vypracovania projektovej dokumentácie, dodávkou športového príslušenstva a vybavenia športovísk.

Ďalej vykonávame osvetlenie všetkých typov športovísk, športových objektov, ako aj iných priestorov, hál, pričom vysoký dôraz kladieme na profesionálne riešenia, efektívnosť a nízku spotrebu energie. Naša spoločnosť sa taktiež špecializuje na kompletné vybavenie  príslušenstva zimných štadiónov.

Individuálnym a profesionálnym prístupom ku zákazníkom sa prostredníctvom našich schopností snažíme uspokojiť potreby klienta. Našou snahou je poskytnúť kvalitné služby  a tým uspokojiť aj tie najväčšie nároky klienta. K týmto aktivitám a úspechom nám pomáhajú naše renomované partnerské firmy, ktoré sa profesionálne zaoberajú dodávkou vybavenia pre vrcholové športy, ale aj pre rekreačný šport a aktívny odpočinok.

Spoločnosť B.R.A. Company s.r.o. pre Vašu firmu a Vašich zamestnancov ponúka nezabudnuteľnú zábavu: Diskotéku na kolieskových korčuliach s professionálnym DJ-om na špeciálnom športovom povrchu s mantinelmi

Športové vybavenie
Športové vybavenie

www.brashop.sk je kvalitný eshop pre Váš šport.

E-SHOP
Mobilné klziská
Mobilné klziská

www.klziska.sk - predaj a prenájom mobilných klzísk

webstránka
Kompletné vybavenie športovísk
Kompletné vybavenie športovísk

www.mtb-group.sk - kompletné vybavenie pre telocvične, športové haly...

webstránka
ROXA korčule
ROXA korčule

www.roxaskates.eu - predaj inline a "Rentál" korčúl zn. ROXA

webstránka